موقعیت شما: محصولاتپالس اکسی متر انگشتی

توضیحات

 
 پالس‌اکسی‌متری روشی غیرتهاجمی است که میزان مولکول‌های هموگلوبین  که با اکسیژن آمیخته شده‌اند را اندازه گیری و به درصد بیان می‌کند. میزان نرمال آن 95-97% است اگر این میزان در بیماران کمتر از 90% شود زنگ هشدار به صدا درمی‌آید. همچنین اکثر دستگاه‌های پالس‌اکسی‌متر تعداد و آهنگ ضربان قلب ‎را نیز نمایش می‌دهد.

 با این وسیله می‌توان درباره‌ی هایپوکسمی (کم شدن اکسیژن خون ) هشدار داد و با اجتناب از حملات هایپوکسی پیامد بیماران جراحی را بهبود بخشید. هایپوکسمی زمانی رخ می‌دهد که به بیمار بی حسی موضعی یا آرام‌بخش زده شود و یا زمانی که بیمار پس از یک بیهوشی عمومی به هوش آید. این وسیله در سال 1980معرفی شد و اکنون به عنوان یک روش استاندارد به کارمی‌رود.

شرکت تجهیزات پزشکی نارین نماینده انحصاری کمپانی CA-MI درایران است. این شرکت با ساخت این وسیله پزشکی گامی بلند در جهت کمک به بهبود شرایط زندگی سالمتر برداشته است. این دستگاه توانایی 30 ساعت کارکرد پیوسته را تا خالی شدن کامل باتری دارد. از این دستگاه می‌توان در خانه و در حال حرکت و نیز مناسب ورزش در ارتفاعات نظیر کوهنوردی، اسکی و ورزش‌های هوایی با دقت بالا قابل استفاده کرد.

 

 

 

فیلم


فیلم پالس‌اکسی‌متر انگشتی

 

بروشور

 بروشور پالس‌اکسی‌متر انگشتی

 

راهنمای بکارگیری

راهنمای بکارگیری پالس‌اکسی‌متر انگشتی

   
 

آدرس

تهران، بزرگراه جلال آل احمد،شمال غربي

پل گيشا، شماره 101، طبقه اول، واحد 2

 فكس:    86015741 -021  

تلفن: 39 ,86015735-021

www.narinmed.com 

از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

 

 

 

 

بازگشت به بالا