موقعیت شما: محصولاتنبولایزرنبولایزر KIWI

توضیحات

 
 شرکت تجهیزات پزشکی نارین نماینده انحصاری کمپانی CA-MI درایران است. دستگاه نبولایزر این شرکت با بهرگیری از جدیدترین فناوری روز دنیا گامی بلند در جهت کمک به نیازمندان در این حوزه برداشته است. نبولایزر دستگاهی است که به وسیله آن می توان داروها را به صورت استنشاقی مصرف کرد. همچنین کاربرد دیگر نبولایزر برای مرطوب کردن هوای مورد تنفس بیمار می باشد. نبولایزر تراپی استنشاق مستقیم دارو به درون ریه می باشد.

 

 دستگاه نبولایزر پرتابل و سبک KIWI ، یکی از جدیدترین محصولات این شرکت می‌باشد که با بروزترین فناوری در این حوزه ساخته و در اختیار کاربران این وسیله قرار گرفته است.

این نبولایزر به منظور انتقال دارو از طریق تنفس به وسیله تکنولوژی MESH، بهترین ویژگی‌های سیستم کمپرسوری و التراسونیک را در یک دستگاه فراهم می آورد. در حقیقت این دستگاه سرعت و کارکرد  یک سیستم کمپرسوری را با عدم ایجاد صدا و چند منظوره بودن در تغذیه مستقیم یا تغذیه با باتری در سیستم التراسونیک فراهم می آورد. این دستگاه ایده آل به منظوره استفاده در بزرگسالان و کودکان به صورت خانگی یا اضطراری در هوای آزاد می‌باشد. ظرف دارو از نوع پلی‌کربنات می باشد که از مواد نوآوری شده با مقاومت بالا در برابر ضربه و عمل استریلیزاسیون در دستگاه اتوکلاو می‌باشد. همچنین صفحه مش از مواد نیکل پالادیوم ساخته شده است تا دوام و کارکرد خود را در مدت طولانی حفظ کند. این وسیله بسیار کم صدا می‌باشد و از یک کیف برای جمل آن و لوازم جانبی آن استفاده می‌کند.

 

فیلم دمو


فیلم نبولایزر KIWI

 

 

بروشور

 بروشور نبولایزر KIWI

 

راهنمای بکارگیری

راهنمای بکارگیری نبولایزر KIWI

   
 

آدرس

تهران، بزرگراه جلال آل احمد،شمال غربي

پل گيشا، شماره 101، طبقه اول، واحد 2

 فكس:    86015741 -021  

تلفن: 39 ,86015735-021

www.narinmed.com 

از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

 

 

 

 

بازگشت به بالا