موقعیت شما: محصولاتنبولایزرنبولایزر EOLO

 

 

توضیحات

شرکت تجهیزات پزشکی نارین نماینده انحصاری کمپانی CA-MI درایران است. دستگاه نبولایزر این شرکت با بهرگیری از جدیدترین فناوری روز دنیا گامی بلند در جهت کمک به نیازمندان در این حوزه برداشته است. نبولایزر دستگاهی است که به وسیله آن می‌توان داروها را به صورت استنشاقی مصرف کرد. همچنین کاربرد دیگر نبولایزر برای مرطوب کردن هوای مورد تنفس بیمار می‌باشد. نبولایزر تراپی استنشاق مستقیم دارو به درون ریه می‌باشد.

شرکت CA-MI به دلیل اهمیت موضوع درمان بوسیله استنشاق توجه ویژه‌ای به این حوزه کرده است و با ساخت این نبولایزر گامی بلند درجهت کمک به نیازمندان به این حوزه برداشته است.

نبولایزر مدل EOLO به صورت کمپرسوری پیستونی برای درمان از طریق تنفس می‌باشد. که به منظور استفاده خانگی با سایز مناسب و کیف قابل حمل برای انتقال آسان دستگاه، تجهیزات جانبی و دارو طراحی شده است.

 

همچنین میتوان در عمل های جراحی به صورت مداوم در درمان بیماری های حساس از این دستگاه استفاده کرد.

نبولایزر مدل EOLO به صورت کمپرسوری پیستونی برای درمان از طریق تنفس  طراحی شده و برای کاربرد خانگی تعبیه شده است. به منظور جابجایی راحت دستگاه و لوازم جانبی آن محفظه ای در آن تعبیه شده است. این نبولایزر برای تمام رده های سنی قابل استفاده می‌باشد.

 

 

فیلم دمو

دانلود فیلم دمو

بروشور

دانلود بروشور محصولات کامی

   
   

 

 

راهنمای بکارگیری

 

آدرس

تهران، بزرگراه جلال آل احمد،شمال غربي

پل گيشا، شماره 101، طبقه اول، واحد 2

 فكس:    86015741 -021  

تلفن: 39 ,86015735-021

www.narinmed.com 

از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

 

 

 

 

بازگشت به بالا