موقعیت شما: اخبار

شرکت تجهیزات پزشکی نارین در ششمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون که ازتاریخ 95/06/07 الی 95/06/08 در محل سالن همایشهای رازی جنب برج میلاد برگزار شد، در قالب ارائه محصولات در غرفه نمایشگاه شرکت نمود.

شرکت تجهیزات پزشکی نارین در پنجمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون که ازتاریخ 94/9/8 الی 94/9/9 در محل سالن همایشهای رازی جنب برج میلاد برگزار شد، در قالب ارائه محصولات در غرفه نمایشگاه و ارائه مقاله با عنوان "نقش مخازن یکبار مصرف دفع مایعات ساکشن در کاهش مرگ و میر ناشی ازعفونت بیمارستانی" که در ویژه نامه کنگره چاپ شد شرکت نمود.

بر اثر انتشار عفونت بیمارستانی آسینو باکتر در بخش NICU یکی از بیمارستانهای تهران 9 کودک فوت شدند. خبر فوت توسط  معاونت بهداشت وزارت بهداشت ومسئولین بیمارستان نیز تایید شده است. مسئولین وزارت بهداشت حدس میزنند که شیوع عفونت بیمارستانی در ایران رقمی در حدود 15 درصد باشد. 15 درصد از مجموع حدود 10میلیون بستری در طول یکسال،حدس بزنید با چه رقم نگران کننده از تعداد قربانیان عفونت های بیمارستانی مواجه می شوید. منبع روزنامه اعتماد1394/1/27

شرکت تجهیزات پزشکی نارین در چهارمین کنگره تخصصی استانداردهای تجهیزات پزشکی و مواد حوزه کنترل عفونت واستریلیزاسیون که ازتاریخ 93/10/27 الی 93/10/28 در محل سالن همایشهای رازی جنب برج میلاد برگزار شد، در قالب برگزاری کارگاه و ارائه محصولات در غرفه نمایشگاه و ارائه مقاله با عنوان "نقش مخازن یکبار مصرف دفع مایعات ساکشن در کاهش مرگ و میر ناشی ازعفونت بیمارستانی" که در ویژه نامه کنگره چاپ شد شرکت نمود.

عفونت بیمارستانی بخش جراحی قلب یکی از بیمارستانهای تهران را تعطیل کرد و به همین علت شش بیمار دربخش پست CCU درد می کشند. گفته می شود یکی از بیماران به علت عفونت شدید ممکن است بینایی خودراازدست بدهد. لازم به توضیح است عفونت بیمارستانی، عفونتی است که بیمار دربیمارستان به آن آلوده می شود، که یکی ازدلایل مرگ ومیر وافزایش دوران نقاهت  است. براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی حدود هشت درصد ازبیماران بستری دچار عفونت بیمارستانی می شوند که معمولا به درمان بسیار مقاومند. منبع خبر روزنامه شرق 93/06/30

صفحه 1 از 2

آدرس

تهران، بزرگراه جلال آل احمد،شمال غربي

پل گيشا، شماره 101، طبقه اول، واحد 2

 فكس:    86015741 -021  

تلفن: 39 ,86015735-021

www.narinmed.com 

از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

 

 

 

 

بازگشت به بالا